Miejskie Przedszkole Nr 1 w Lubaczowie

Rok szkolny 2012/2013

We wrześniu dzieci wzięły udział w akcji - Sprzątanie Świata

Dnia 29 września wszystkie dzieci obejrzały w przedszkolu teatrzyk pt. "Miejska dżungla" utrwalający zasady bezpiecznego poruszania się po mieście.

Dnia 2 października obchodziliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka

Teatrzyk "Czary Pani Jesieni" odwiedził nasze przedszkole dnia 9 października 2012 roku.

Patriotyczna edukacja przedszkolaków

Przed 1 Listopada i 11 Listopada odwiedziliśmy miejsca związane z wojenną przeszłością Lubaczowa. Dzieci złożyły kwiaty na grobach żołnierzy i zapaliły znicze. Uczciliśmy też pamięć tych, którzy zostali w czasie II Wojny Światowej rozstrzelani nieopodal budynku dzisiejszego sądu.
Zdjęcia przedstawiają także zajęcia o tematyce patriotycznej jakie odbyły w listopadzie w grupie III.

Strona główna | O nas | Statut | Programy | Grupy | Z kroniki przedszkolnej | Wydarzenia | Dokonania artystyczne i ciekawe inicjatywy | Galeria | Dla Mamy i Taty | Plan dnia | Kontakt | Mapa witryny